AAPS1365M220H
MFR.Part #
AAPS1365M220H
JLCPCB Part #
C49073804
Package
SMD,14x12.6mm
Description
12A 22uH 37mΩ 9A AEC-Q200 ±20% SMD,14x12.6mm Power Inductors ROHS