APS1350M4R7H
MFR.Part #
APS1350M4R7H
JLCPCB Part #
C52989612
Package
SMD,14x12.6mm
Description
12A 15mΩ 27A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,14x12.6mm Power Inductors ROHS