APS0618M4R7H
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS0618M4R7H
JLCPCB Part #
C52989586
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
4.7uH 4A 76mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS