ACM2520T601W2
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ACM2520T601W2
JLCPCB Part #
C49073860
Package
SMD-4P,2.5x2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 330mA 380mΩ 50V 600Ω@100MHz SMD-4P,2.5x2mm Common Mode Filters ROHS