APS1050M470A
MFR.Part #
APS1050M470A
JLCPCB Part #
C47327261
Package
SMD,11.5x10mm
Description
127mΩ 3.7A 4.5A 47uH ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS