ACT322523R101
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ACT322523R101
JLCPCB Part #
C48543555
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 1.5Ω 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 2.2kΩ@10MHz、5.1kΩ@10MHz 80V SMD Common Mode Filters ROHS