APS1050M220A
MFR.Part #
APS1050M220A
JLCPCB Part #
C47327259
Package
SMD,11.5x10mm
Description
22uH 5.5A 50mΩ 6A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS