APS1040M3R3A
MFR.Part #
APS1040M3R3A
JLCPCB Part #
C47327243
Package
SMD,11.5x10mm
Description
11.1A 11.6mΩ 16.15A 3.3uH ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS