AAPS1360M150A
MFR.Part #
AAPS1360M150A
JLCPCB Part #
C47327386
Package
SMD,13.9x12.6mm
Description
15uH 28.7mΩ 8.58A 9.1A AEC-Q200 ±20% SMD,13.9x12.6mm Power Inductors ROHS