APS0660M220F
MFR.Part #
APS0660M220F
JLCPCB Part #
C49261212
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
22uH 5.6A 5A 60.63mΩ ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS