ANR5040M330A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR5040M330A
JLCPCB Part #
C48935009
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2A 1.3A 184mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS