AAPS0624M100H
MFR.Part #
AAPS0624M100H
JLCPCB Part #
C49073747
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
101mΩ 10uH 3.2A 5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS