APS0660M1R0F
MFR.Part #
APS0660M1R0F
JLCPCB Part #
C49261297
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
1uH 21A 24A 4.4mΩ ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS