ACT322523R201W
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ACT322523R201W
JLCPCB Part #
C47327404
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 200uH@100kHz 5.8Ω 50V 5kΩ@10MHz、11kΩ@10MHz 70mA SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS