AABG05A20M100
MFR.Part #
AABG05A20M100
JLCPCB Part #
C5119204
Package
SMD,5x5mm
Description
1.79A 106mΩ 10uH AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS