APS0630M6R8H
MFR.Part #
APS0630M6R8H
JLCPCB Part #
C52989595
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
4.5A 6.8uH 60mΩ 8A Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS