AAPS0840M330A
MFR.Part #
AAPS0840M330A
JLCPCB Part #
C53154786
Package
SMD,9.2x8.2mm
Description
156mΩ 3.5A 3.5A 33uH AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,9.2x8.2mm Power Inductors ROHS