APW12A60M100
MFR.Part #
APW12A60M100
JLCPCB Part #
C328267
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 40mΩ 4A Unshielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS