A3961WV-3P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A3961WV-3P
JLCPCB Part #
C239394
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A Brass CH PA66 Through Hole Tin UL94V-2 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS