A1251WV-S-15P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1251WV-S-15P
JLCPCB Part #
C273005
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P LCP Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS