SMQP334K330XXD4B15200
MFR.Part #
SMQP334K330XXD4B15200
JLCPCB Part #
C48887046
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 330nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS