SMQP273K275C2-1B1015
MFR.Part #
SMQP273K275C2-1B1015
JLCPCB Part #
C263640
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 27nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS