SMQP334K310XXE2B2315
MFR.Part #
SMQP334K310XXE2B2315
JLCPCB Part #
C263703
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
310V 330nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS