SMKP224K1000DXXE2B23150
MFR.Part #
SMKP224K1000DXXE2B23150
JLCPCB Part #
C48982375
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~125℃ 1kV 220nF Metallized Polyester Film ±10% Plugin,P=22.5mm Film Capacitors ROHS