SMQP563K275D1XXB1515
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMQP563K275D1XXB1515
JLCPCB Part #
C263648
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 56nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS