SMKP125K0630DXXF1B28150
MFR.Part #
SMKP125K0630DXXF1B28150
JLCPCB Part #
C48982489
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2uF 630V ±10% Plugin,P=27.5mm Film Capacitors ROHS