SMQP224K275XXD4B1520
MFR.Part #
SMQP224K275XXD4B1520
JLCPCB Part #
C263663
Package
Plugin,P=15mm
Description
220nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS