SMQP104K310XXC3B1015
MFR.Part #
SMQP104K310XXC3B1015
JLCPCB Part #
C263688
Package
Plugin,P=10mm
Description
100nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS