MPP105K1000D262112B2315
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP105K1000D262112B2315
JLCPCB Part #
C270293
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 1uF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS