MPP333K0400D100904B0815
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP333K0400D100904B0815
JLCPCB Part #
C270194
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 400V ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS