SMQP334K310XXD4B15200
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMQP334K310XXD4B15200
JLCPCB Part #
C48887045
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS