SMKP154K0630DXXD2B15150
MFR.Part #
SMKP154K0630DXXD2B15150
JLCPCB Part #
C48982377
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~125℃ 150nF 630V Metallized Polyester Film ±10% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS