SMQP475K275XXF13B2815
MFR.Part #
SMQP475K275XXF13B2815
JLCPCB Part #
C263737
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 4.7uF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS