SMKP105K1000DXXE6B23150
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMKP105K1000DXXE6B23150
JLCPCB Part #
C48982487
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 1uF ±10% Plugin,P=22.5mm Film Capacitors ROHS