SMQP824K350XXF1B2815
MFR.Part #
SMQP824K350XXF1B2815
JLCPCB Part #
C263720
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
350V 820nF X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS