SMQP475K310XXF13B2815
MFR.Part #
SMQP475K310XXF13B2815
JLCPCB Part #
C263738
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
310V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS