MPP473K0630D131206B1015
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP473K0630D131206B1015
JLCPCB Part #
C270251
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 47nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS