CAX-AFA07-10XCG-H2.5
MFR.Part #
CAX-AFA07-10XCG-H2.5
JLCPCB Part #
C48677968
Package
SMD,P=1.0mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+50℃ -55℃~+85℃ 0.3mm 10P 1mm 2.5mm 500mA 50V Bottom Contact Copper alloy Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.0mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS