CAX-0.8-4PLT
MFR.Part #
CAX-0.8-4PLT
JLCPCB Part #
C52209785
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+105℃ 0.8mm 1 1.75mm 1x4P 3.32mm 4 4P 5.5mm 500mA 50V Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS