1.25T-9PTB
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
1.25T-9PTB
JLCPCB Part #
C722654
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 16.15mm 1x9P 3.5mm 500mA 50V 9 9P Beige Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS