SMCJ16CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ16CA/TR13
JLCPCB Part #
C310020
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 16V 17.8V 1uA 26V 57.7A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS