SMDJ12A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ12A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523456
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 150.8A 19.9V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS