30KPA150A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA150A/B
JLCPCB Part #
C522438
Description
-55℃~+150℃ 129.8A 150V 167.6V 233.4V 2uA 30kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS