470KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
470KD10J
JLCPCB Part #
C111460
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
11J 1kA 2.1nF@1kHz 30V 38V 47V 50mW 93V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS