SMBJ28CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ28CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523311
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13.3A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS