681KD14-C3.5Z2
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
681KD14-C3.5Z2
JLCPCB Part #
C634254
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 130J 290pF@1kHz 4.5kA 420V 560V 600mW 680V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS