15KPA48CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA48CA/B
JLCPCB Part #
C522184
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 194.3A 2uA 48V 53.6V 77.7V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS