751KD20J-EP10(STAR)
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
751KD20J-EP10(STAR)
JLCPCB Part #
C729872
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.24kV 1W 255J 460V 530pF@1kHz 6.5kA 615V 750V 插件,P=10mm Varistors ROHS