SMBJ210CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ210CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776917
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.8A 1uA 210V 237V 340V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS