SMDJ43A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ43A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523489
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 43.2A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS